Kancelaria

Działalność mojej Kancelarii  szczególnie bazuje na zdobytym doświadczeniu praktycznym
w kancelariach komorniczych, również na stanowisku Asesora Komorniczego. Zakres obsługi to przede wszystkim sprawy cywilne, gospodarcze, rodzinne ze szczególnym uwzględnieniem egzekucji.

Idea

Dzięki ukończonej aplikacji komorniczej, sześcioletniemu doświadczeniu praktycznemu kancelarii komorniczych oferuję merytoryczne i praktyczne wsparcie w zakresie egzekucji.

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję, aby pomagać osobom fizycznym, przedsiębiorcom posiadającym zadłużenia lub mającym problem z egzekucją należności.

Adwokat Aleksandra Szpiech

W trakcie studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego współpracowałam z Helsińską Fundacją Praw Człowieka w zakresie programu Courtwatch. Otrzymałam roczne stypendium naukowe w ramach studiów cząstkowych Universidad Castilla La Mancha w Hiszpanii.

Ukończyłam aplikację komorniczą prowadzoną przez Krakowską Izbę Komorniczą, a następnie zostałam mianowana na stanowisko Asesora Komorniczego przez Prezesa Sądu Apelacyjnego w Krakowie.

Metod zarządzania zespołem nauczyłam się jako Kierownik dwudziestoosobowej kancelarii. Ukończyłam studium Szkoły Prawa Procesowego mecenas Agaty Rewerskiej AD EXEMPLUM. 

​Numer wpisu: ​KRA/Adw/3503 na liście krakowskiej Okręgowej Rady Adwokackiej. Współpracuję z Fundacją Consilium udzielając porad prawnych, a także z kancelariami adwokackimi, radcowskimi.

Szczególny zakres zainteresowań: egzekucja nieruchomości. W wolnych chwilach: psychologia, kultura krajów hiszpańskojęzycznych, tango.

Jak to działa?

Współpracując z Klientami stawiam na zaufanie, profesjonalizm i wiedzę. Niezależnie od wielkości zadłużenia szukam rozwiązań prawnych, które pomogą w danej sytuacji majątkowej Klienta.

Rozpoznanie i analiza problemu

Kluczem i sposobem na znalezienie najkorzystniejszego rozwiązania jest zapoznanie się z przedmiotem problemu oraz oczekiwań Klienta. Najmniejszy szczegół może okazać się ważny.

Indywidualna strategia działania

Nie wierzę w uniwersalne rozwiązania. Każdy Klient posiada inne problemy, potrzeby. Stosowane przeze mnie rozwiązania są dedykowane konkretnej sprawie.

Wsparcie na każdym etapie

W trakcie współpracy osobiście nadzoruję postępowanie. Niezmiennie pozostaję w stałym kontakcie. Sprawa zamyka się dopiero, gdy współpraca zostaje zakończona.

Call Now Button